NEW STEP BY STEP MAP FOR INGILIZCE AYLAR

New Step by Step Map For ingilizce aylar

New Step by Step Map For ingilizce aylar

Blog Article

Guns N’ Roses imzalı ve muhtemelen Tüm Zamanların En İyi Şarkısını duymadıysanız, şimdi bu şarkıyı dinlemenin ve yol boyunca İngilizce ayları öğrenmenin tam zamanı.

Bu noktada, İngilizce ayları en kolay şekilde öğrenmeniz şarttır. Yukarıda da bahsettiğimiz gibi pratik İngilizce aylar kartları hazırlamanız son derece faydalı olacaktır. Her bir karttaki ayları okuyup ezberlediğiniz takdirde amacınıza ulaşmış olacaksınız. Bu şekilde çalışmak sizin için hem eğlenceli hem de verimli olacaktır.

Belirli bir düzen oturtarak İngilizce eğitimi almak ve kendinizi bu anlamda geliştirmek için artık saatleri genele göre ayarlanmış kurslara gitmenize gerek yok.

Ağustos: Yılın sekizinci ayı olan Ağustos; “August” şeklinde yazılır. O-gust şeklinde okunduğunu da söylemeliyiz.

İngilizce testi, uluslararası standartlara göre İngilizce seviyeni öğrenmeni sağlayacak çoktan seçmeli bir testtir. Bu ücretsiz İngilizce seviye testiyle bilgilerini test edebilir ve İngilizce seviyeni CV’ine hemen ekleyebilirsin. İngilizce seviye belirleme testimiz uzmanlar tarafından oluşturulmuş, global olarak kullanılan ve diğer İngilizce seviye testlerinden daha doğru sonuçlar veren bir testtir.

 LN İngilizce eğitim setlerimiz hem İngilizce’yi öğrenme garantisi vermekte hem de İngiltere’den sertifika almanızı sağlamaktadır. Detaylı bilgi için

Hangi İngilizce kura devam edilmesi gerektiği on the web ücretsiz yapılan İngilizce Seviye Tespit Sınavı sonucunda belirlenmektedir.

Zor konularla ilgili uzun metinleri okuyabilir ve tam olarak kavrayabilirsiniz. Rahat bir şekilde kendini akıcı ve anlık olarak ifade edebilirsiniz.

İstediğiniz İngilizce  zamanın üzerine tıklayarak detaylı konu anlatımı sayfasına gidebilirsiniz.

Avrupa’dan tutun da ingilizce aylar Asya ve Afrika’nın en uzak köşelerine kadar milyonlarca insanın konuştuğu dil olan İngilizce; hayatımızda önemli bir yere sahiptir. 2020’li yıllarda olduğumuz şu günlerde yeni mezun pozisyonundaki bir adayın iş görüşmelerinde İngilizce bilmiyor olması; onun diğer adaylar karşısında herhangi bir şansının olmaması anlamına gelir.

Your browser isn’t supported anymore. Update it to obtain the ideal YouTube working experience and our most recent capabilities. Find out more

Bazı tarihçiler ise Mısırlıların gece vaktini belirlemek için dekans adı verilen 36 sistemleri yıldızları kullandıklarını belirtir.

Bu nedenle İngilizce grameri kolay bir dil mi, yoksa zor bir dil mi, hep tartışma konusudur. Ancak doğru bir metot ile ve severek çalışılırsa mutlaka kolaylıkla öğrenilmektedir.

Dünyada akademik eğitim dili İngilizce'dir ve lisans eğitimi alırken İngilizce öğrenilmesi önemlidir. İngilizce eğitim veren üniversiteler YDS sınavında eighty puan alma şartı koyuyorlar ve iyi bir İngilizce bilgisi istiyorlar. 

Report this page